Winterbijeenkomst 2022
Winterbijeenkomst 19 februari 2022
Zaterdag 19 februari 2022 wordt de volgende winterbijeenkomst gehouden. Deze zou met enige restricties op locatie kunnen doorgaan, maar de Rijksoverheid adviseert nog steeds het aantal reisbewegingen zoveel mogelijk te beperken, en het aantal besmettingen per dag is nog steeds schrikbarend (en het aantal entomologen is al laag). Daarom gaan we toch (weer) digitaal.
Vanouds is de winterbijeenkomst gevuld met interessante korte presentaties van andere leden. Om ook digitaal wat meer interactie te hebben, is er op het eind een insectenquiz (wegens succes geprolongeerd, maar met nieuwe vragen!
Programma
9.30 – 10.30 Besturenberaad (alleen voor sectiebestuurders; krijgen apart bericht)
11.00 – 12.00 Presentaties
12.00 – 12.30 Lunchpauze
12.30 – 13.30 Presentaties
13.30 – 14.00 Insectenquiz
Deelnemen
Alle leden hebben per email een zoom-link en gebruiksinstructies ontvangen.
We willen u ook vragen zich op te geven, zodat we u kunnen bereiken als er digitaal iets niet goed gaat. Dit kan via secretaris@nev.nl.
Presenteren
Zeker omdat de winterbijeenkomst digitaal is, willen we graag zorgen dat de presentaties binnen de beschikbare tijd passen. We willen u daarom vragen uiterlijk 17 februari aan te geven of u iets wilt presenteren met een tijdsduur erbij (bij voorkeur max 5 – 10 minuten) via voorzitter@nev.nl. Als u bekend bent met zoom, kunt u zelf de presentatie laten zien vanaf uw computer. Als u dit liever niet doet, kunt u de presentatie aan de voorzitter sturen, uiterlijk 17 februari.
Met vriendelijk groeten,
Peter Koomen